Georgia Greene: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 42: Line 42:
|
|
|-
|-
| rowspan="5"|2017
| rowspan="6" |2017
| rowspan="5"|Silent Night
| rowspan="6" |Silent Night
| rowspan="5"|
| rowspan="6" |
| rowspan="5"|Nina Jessica
| rowspan="6" |Nina Jessica
|StarQuest (Spartanburg)
|StarQuest (Spartanburg)
|3<sup>rd</sup> in Junior Solos
|3<sup>rd</sup> in Junior Solos
Line 57: Line 57:
|NexStar
|NexStar
|1<sup>st</sup> in Junior Solos<br />Diamond<br />Junior Miss Nexstar
|1<sup>st</sup> in Junior Solos<br />Diamond<br />Junior Miss Nexstar
|-
|Jump (Greenville)
|Runner-Up for Junior Female JUMP VIP
|-
|-
|KAR (Spartanburg)
|KAR (Spartanburg)