GiaNina Paolantonio: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 165: | Line 165: | ||
|Mia Benko | |Mia Benko | ||
|KAR | |KAR | ||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|2019 | |||
|Judge Gia | |||
| | |||
| | |||
|[[Elliana Walmsley]] | |||
|Drop the Beat | |||
| | | | ||
|} | |} | ||