GiaNina Paolantonio: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>BAJOHN02 |
||
| Line 145: | Line 145: | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |2019 | ||
|Big Shot | |Big Shot | ||
|Jazz | |Jazz | ||
| Line 163: | Line 163: | ||
|Drop the Beat (Zanesville) | |Drop the Beat (Zanesville) | ||
|4<sup>th</sup> in Teen Solos | |4<sup>th</sup> in Teen Solos | ||
|- | |||
|Snooki | |||
|Jazz | |||
| | |||
|Fierce (Sewell) | |||
|Scratched | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|Snowflake | |Snowflake | ||