Grace Armbruster: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 43: | Line 43: | ||
|DancerPalooza 2018 | |DancerPalooza 2018 | ||
| | | | ||
|- | |||
|2019 | |||
|Hard Hearted | |||
| | |||
| | |||
|Jump (Detroit) | |||
|6<sup>th</sup> in Senior Solos | |||
|} | |} | ||