Gracie Haschak: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 128: Line 128:
| style="text-align: center; " |Regional Junior Miss PrimeTime
| style="text-align: center; " |Regional Junior Miss PrimeTime
|-
|-
| rowspan="2" |2015
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2015
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Hot Note
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Hot Note
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Jazz
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Jazz
Line 142: Line 142:
| style="text-align: center; " |Showbiz
| style="text-align: center; " |Showbiz
| style="text-align: center; " |unknown scoring
| style="text-align: center; " |unknown scoring
|-
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
|-
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
|}
|}