Hailey Bills: Difference between revisions

>Chlobirdandmads
No edit summary
>Chlobirdandmads
No edit summary
Line 261: Line 261:
|Radix Nationals (Las Vegas)
|Radix Nationals (Las Vegas)
|3<sup>rd</sup> in Junior line
|3<sup>rd</sup> in Junior line
|-
|Clean
|Contemporary
|Bryten Belka <br> Zoe Ridge <br> Kate Deshler
|Jump (Chicago)
|1<sup>st</sup> in Junior Groups
|-
|-
|2019
|2019