Hailey Meyers: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 397: | Line 397: | ||
|10<sup>th</sup> Grade - 1<sup>st</sup> Place | |10<sup>th</sup> Grade - 1<sup>st</sup> Place | ||
|- | |- | ||
|2022 | | rowspan="4" |2022 | ||
|Carlsbad | | rowspan="2" |San Diego | ||
| | |11<sup>th</sup> Grade - 1<sup>st</sup> Place | ||
|- | |||
|1<sup>st</sup> Place Finalist | |||
|- | |||
| rowspan="2" |Carlsbad | |||
|11<sup>th</sup> Grade - 3<sup>rd</sup> Place | |||
|- | |||
|3<sup>rd</sup> Place Finalist | |||
|} | |} | ||