Haley Stoico: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
No edit summary
imported>Kingofgameshows800
Line 48: Line 48:
|9<sup>th</sup> in Junior Solos
|9<sup>th</sup> in Junior Solos
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="3"|2018
| rowspan="6"|2018
|The Swallow
| rowspan="2"|The Swallow
|Lyrical
| rowspan="2"|Lyrical
|
| rowspan="2"|
|Hall of Fame (Ontario)
|Hall of Fame (Ontario)
|did not place
|did not place
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|Lost it to Trying
|Showbiz (Riverside)
|Contemporary
|
|
|-style="text-align: center; "
| rowspan="2"|Lost it to Trying
| rowspan="2"|Contemporary
| rowspan="2"|
|Hall of Fame (Ontario)
|Hall of Fame (Ontario)
|5<sup>th</sup> in Teen Solos
|5<sup>th</sup> in Teen Solos
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|The Passenger
|Showbiz (Riverside)
|Open
|
|
|-style="text-align: center; "
| rowspan="2"|The Passenger
| rowspan="2"|Open
| rowspan="2"|
|Hall of Fame (Ontario)
|Hall of Fame (Ontario)
|did not place
|did not place
|-style="text-align: center; "
|Showbiz (Riverside)
|
|}
|}