Haley Stoico: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 204: | Line 204: | ||
|1<sup>st</sup> in Teen Lines | |1<sup>st</sup> in Teen Lines | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="12"|2018 | ||
|Dream State | | rowspan="3"|Dream State | ||
|Open | | rowspan="3"|Open | ||
| | | rowspan="3"| | ||
|[[Michelle Cheng]]<br />[[Sammi Chung]]<br />[[Peyton Heitz]]<br />[[Ella Montano]]<br />Delanie Munger<br />Ollivia Nguyen<br />Jadyn Saigusa<br />Riley Willis | | rowspan="3"|[[Michelle Cheng]]<br />[[Sammi Chung]]<br />[[Peyton Heitz]]<br />[[Ella Montano]]<br />Delanie Munger<br />Ollivia Nguyen<br />Jadyn Saigusa<br />Riley Willis | ||
|Hall of Fame (Ontario) | |Hall of Fame (Ontario) | ||
|1<sup>st</sup> in Junior Small Groups | |1<sup>st</sup> in Junior Small Groups | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| | |Showstopper (Anaheim III) | ||
| | |2<sup>nd</sup> in Junior Small Groups | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|Showbiz (Riverside) | |||
| | | | ||
|[[Michelle Cheng]]<br />[[Sammi Chung]]<br />[[Peyton Heitz]]<br />[[Ella Montano]]<br />Delanie Munger<br />Ollivia Nguyen<br />Jadyn Saigusa<br />Riley Willis | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan="3"|Sweet Dreams | |||
| rowspan="3"|Jazz | |||
| rowspan="3"| | |||
| rowspan="3"|[[Michelle Cheng]]<br />[[Sammi Chung]]<br />[[Peyton Heitz]]<br />[[Ella Montano]]<br />Delanie Munger<br />Ollivia Nguyen<br />Jadyn Saigusa<br />Riley Willis | |||
|Hall of Fame (Ontario) | |Hall of Fame (Ontario) | ||
|7<sup>th</sup> in Junior Small Groups | |7<sup>th</sup> in Junior Small Groups | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| | |Showstopper (Anaheim III) | ||
| | |4<sup>th</sup> in Junior Small Groups | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|Showbiz (Riverside) | |||
| | | | ||
|Ashley Cravens<br />Ella Cron<br />Sydney Fitzmaurice<br />[[Peyton Heitz]]<br />Jenae Holmes<br />Delanie Munger<br />Reese Willis<br />Riley Willis<br />Sarah Wu<br />Annika Zaborniak | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan="3"|Human | |||
| rowspan="3"|Jazz | |||
| rowspan="3"| | |||
| rowspan="3"|Ashley Cravens<br />Ella Cron<br />Sydney Fitzmaurice<br />[[Peyton Heitz]]<br />Jenae Holmes<br />Delanie Munger<br />Reese Willis<br />Riley Willis<br />Sarah Wu<br />Annika Zaborniak | |||
|Hall of Fame (Ontario) | |Hall of Fame (Ontario) | ||
|6<sup>th</sup> in Teen Large Groups | |6<sup>th</sup> in Teen Large Groups | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| | |Showstopper (Anaheim III) | ||
| | |7<sup>th</sup> in Teen Large Groups | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|Showbiz (Riverside) | |||
| | | | ||
|Cameron Chen<br />[[Michelle Cheng]]<br />Ella Cron<br />Sydney Fitzmaurice<br />[[Peyton Heitz]]<br />Jenae Holmes<br />Kyla Moore<br />Delanie Munger<br />Ollivia Nguyen<br />Jadyn Saigusa<br />Lana Salem<br />[[Chloe Solinger]]<br />Claire Tidwell<br />Riley Willis<br />Sarah Wu<br />Annika Zaborniak | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan="3"|You Gotta Get a Gimmick | |||
| rowspan="3"|Jazz | |||
| rowspan="3"| | |||
| rowspan="3"|Cameron Chen<br />[[Michelle Cheng]]<br />Ella Cron<br />Sydney Fitzmaurice<br />[[Peyton Heitz]]<br />Jenae Holmes<br />Kyla Moore<br />Delanie Munger<br />Ollivia Nguyen<br />Jadyn Saigusa<br />Lana Salem<br />[[Chloe Solinger]]<br />Claire Tidwell<br />Riley Willis<br />Sarah Wu<br />Annika Zaborniak | |||
|Hall of Fame (Ontario) | |Hall of Fame (Ontario) | ||
|7<sup>th</sup> in Teen Large Groups | |7<sup>th</sup> in Teen Large Groups | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|Showstopper (Anaheim III) | |||
|5<sup>th</sup> in Teen Large Groups | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Showbiz (Riverside) | |||
| | |||
|} | |} | ||