Hallie Reggio: Difference between revisions
imported>Maddiezieglermybae No edit summary |
imported>Maddiezieglermybae No edit summary |
||
| Line 12: | Line 12: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |2009 | |||
| style="text-align: center; " |Millie | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |Starpower (Phoenix) | |||
| style="text-align: center; " |8<sup>th</sup> in Age 8 & Under Power Solos | |||
|- | |- | ||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2011 | | rowspan="2" style="text-align: center; " |2011 | ||