Hallie Reggio: Difference between revisions
imported>Maddiezieglermybae No edit summary |
imported>Maddiezieglermybae No edit summary |
||
| Line 42: | Line 42: | ||
| style="text-align: center; " |Showstopper (Phoenix) | | style="text-align: center; " |Showstopper (Phoenix) | ||
| style="text-align: center; " |4<sup>th</sup> in Junior Solos | | style="text-align: center; " |4<sup>th</sup> in Junior Solos | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |2013 | |||
| style="text-align: center; " |Peek-a-Boo | |||
| style="text-align: center; " |Open | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |NextLevel (Phoenix) | |||
| style="text-align: center; " |4<sup>th</sup> in Tween Pinnacle Solos | |||
|- | |- | ||
| rowspan="4" style="text-align: center; " |2014 | | rowspan="4" style="text-align: center; " |2014 | ||