Hope Gronke: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 No edit summary |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 184: | Line 184: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="8"|2019 | ||
|Warriors of Winter | |Warriors of Winter | ||
|Contemporary | |Contemporary | ||
| Line 199: | Line 199: | ||
|did not place | |did not place | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|Closure | | rowspan="2"|Closure | ||
|Lyrical | | rowspan="2"|Lyrical | ||
|Mitchel Federan | | rowspan="2"|Mitchel Federan | ||
|[[Kassidy Bundy]] | | rowspan="2"|[[Kassidy Bundy]] | ||
|StarQuest (Portland) | |StarQuest (Portland) | ||
|1<sup>st</sup> in Teen Duets/Trios | |1<sup>st</sup> in Teen Duets/Trios | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|Dream State | |KAR (Portland) | ||
|Contemporary | |3<sup>rd</sup> in Elite 12-14 Duets/Trios | ||
|Meghan McHone | |-style="text-align: center; " | ||
|[[Kassidy Bundy]]<br />Alia Takashima | | rowspan="2"|Dream State | ||
| rowspan="2"|Contemporary | |||
| rowspan="2"|Meghan McHone | |||
| rowspan="2"|[[Kassidy Bundy]]<br />Alia Takashima | |||
|StarQuest (Portland) | |StarQuest (Portland) | ||
|5<sup>th</sup> in Senior Duets/Trios | |5<sup>th</sup> in Senior Duets/Trios | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|Subtile Thing | |KAR (Portland) | ||
|Open | |1<sup>st</sup> in Elite 15-19 Duets/Trios | ||
|Lauren Flores | |-style="text-align: center; " | ||
|[[Kassidy Bundy]]<br />[[Skyler Pimentel]] | | rowspan="2"|Subtile Thing | ||
| rowspan="2"|Open | |||
| rowspan="2"|Lauren Flores | |||
| rowspan="2"|[[Kassidy Bundy]]<br />[[Skyler Pimentel]] | |||
|StarQuest (Portland) | |StarQuest (Portland) | ||
|2<sup>nd</sup> in Teen Duets/Trios | |2<sup>nd</sup> in Teen Duets/Trios | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|KAR (Portland) | |||
|1<sup>st</sup> in Elite 12-14 Duets/Trios | |||
|} | |} | ||