Isabella Childers: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 325: | Line 325: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|2016 | | rowspan="11" |2016 | ||
| | | rowspan="2" |There's Gotta Be | ||
| | | rowspan="2" | | ||
| | | rowspan="2" | | ||
| | | rowspan="2" |Grayson Buchanan<br />Taylor Graves<br />Leah Wilson | ||
|StarQuest | |StarQuest | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Showstopper (Lenior) | ||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="2" |Sweet Dreams | |||
| rowspan="2" |Jazz | |||
| rowspan="2" |Talia Childers | |||
| rowspan="2" |Chesney Phillips<br />Grayson Buchanan<br />Taylor Graves<br />Leah Wilson | |||
|StarQuest | |||
| | | | ||
| | |- | ||
| | |Showstopper (Lenior) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | |||
| | |||
|Chesney Phillips<br />Aliyah Mullins<br />Shelby Shaffer<br />Emily Woods<br />Eva Meadows<br />Leah Wilson<br />Nariah Mullins<br />Taylor Graves<br />Ashley Shaffer<br />Ava Livingston<br />Bethany Cox<br />Grayson Buchanan<br />KaLynn Graves<br />Lydia Smith<br />Olivia Brown<br />Rylie Davis<br />Sara Basham<br />Savannah Lee<br />Katelyn Smith | |||
|Showstopper (Lenior) | |||
| | |||
|- | |||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
|Chesney Phillips<br />Sara Basham<br />Grayson Buchanan<br />Bethany Cox<br />Rylie Davis<br />Taylor Graves<br />KaLynn Graves<br />Savannah Lee<br />Ashley Shaffer<br />Leah Wilson | |||
|Showstopper (Lenior) | |Showstopper (Lenior) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | |||
| | |||
|Chesney Phillips<br />Sara Basham<br />Bethany Cox<br />Rylie Davis<br />Taylor Graves<br />KaLynn Graves<br />Beth King<br />Savannah Lee<br />Ava Livingston<br />Nariah Mullins<br />Ashley Shaffer<br />Katelyn Smith<br />Lydia Smith<br />Emily Woods | |||
|Showstopper (Lenior) | |||
| | |||
|- | |||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
|Chesney Phillips<br />Grayson Buchanan<br />Bethany Cox<br />Rylie Davis<br />Taylor Graves<br />KaLynn Graves<br />Savannah Lee<br />Ashley Shaffer<br />Katelyn Smith<br />Leah Wilson | |||
|Showstopper (Lenior) | |Showstopper (Lenior) | ||
| | | | ||
| Line 358: | Line 376: | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | |||
|Chesney Phillips<br />Sara Basham<br />Grayson Buchanan<br />Bethany Cox<br />Rylie Davis<br />Taylor Graves<br />KaLynn Graves<br />Ava Livingston<br />Ashley Shaffer<br />Katelyn Smith<br />Lydia Smith<br />Leah Wilson<br />Emily Woods | |||
|Showstopper (Lenior) | |||
| | |||
|- | |||
| | | | ||
| | | | ||
| | |||
|Chesney Phillips<br />Grayson Buchanan<br />Bethany Cox<br />Rylie Davis<br />Taylor Graves<br />KaLynn Graves<br />Katelyn Smith<br />Savannah Lee<br />Ashley Shaffer<br />Lydia Smith<br />Leah Wilson | |||
|Showstopper (Lenior) | |Showstopper (Lenior) | ||
| | | | ||
| Line 370: | Line 395: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|2017 | |||
|New Rules | |||
| | | | ||
|Winkee Krick | |||
|[[Emma Thelen]]<br />[[Lily Thelen]]<br />Savannah Lee<br />Chesney Phillips | |||
|Artist Invitational | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="7" |2018 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|JennaRose Williams<br />Eva Meadows<br />Leah Wilson<br />Taylor Graves | |||
|Showstopper (Lenior) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Ashley Shaffer<br />Taylor Graves<br />Leah Wilson<br />Chesney Phillips | |||
|Showstopper (Lenior) | |||
| | |||
|- | |||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
|Rylie Davis<br />Leah Wilson<br />Chesney Phillips<br />Savannah Lee<br />Taylor Graves | |||
|Showstopper (Lenior) | |Showstopper (Lenior) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | |||
| | |||
|Leah Wilson<br />Rylie Davis<br />Taylor Graves<br />Savannah Lee<br />Chesney Phillips<br />Ashley Shaffer | |||
|Showstopper (Lenior) | |||
| | |||
|- | |||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
|Taylor Graves<br />Leah Wilson<br />Grayson Buchanan<br />Chesney Phillips | |||
|Showstopper (Lenior) | |Showstopper (Lenior) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | |||
| | |||
|Aubrey Branson<br />Olivia Brown<br />Grayson Buchanan<br />Rylie Davis<br />KaLynn Graves<br />Taylor Graves<br />Sophia Griffeth<br />Savannah Lee<br />Eva Meadows<br />Ashley Shaffer<br />JennaRose Williams<br />Leah Wilson<br />Chesney Phillips | |||
|Showstopper (Lenior) | |||
| | |||
|- | |||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
|Leah Wilson<br />Taylor Graves<br />Grayson Buchanan<br />Chesney Phillips<br />Rylie Davis<br />Savannah Lee<br />KaLynn Graves<br />Olivia Brown<br />Ashley Shaffer | |||
|Showstopper (Lenior) | |Showstopper (Lenior) | ||
| | | | ||