Isabella Dimopoulos: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
mNo edit summary
No edit summary
Line 30: Line 30:
! style="background:#f2c8e0;" |Competition
! style="background:#f2c8e0;" |Competition
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
| style="text-align: center; " |2014
| style="text-align: center; " |Baby, I'm a Star
| style="text-align: center; " |Jazz
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
|-
|-
| rowspan="5" style="text-align: center; " |2015
| rowspan="5" style="text-align: center; " |2015