Jadyn Hoekstra: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 91: | Line 91: | ||
|} | |} | ||
===Duets=== | ===Duets/Trios=== | ||
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width:99%; font-size:90%;" | {| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width:99%; font-size:90%;" | ||
|- | |- | ||
| Line 97: | Line 97: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Name | ! style="background:#f2c8e0;" |Dance Name | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style | ! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Choreographer | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Other Dancer | ! style="background:#f2c8e0;" |Other Dancer | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan="7"|2017 | |||
| rowspan="7"|Quakes | |||
| rowspan="7"|Specialty | |||
| rowspan="7"|Jeanine Taddeo | |||
| rowspan="7"|[[Taytum Ruckle]] | |||
|Dupree Dance | |||
|1<sup>st</sup> in Mini Duets/Trios<br />Diamond | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Starbound | |||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|Fierce | |||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|Jump (Las Vegas) | |||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|Celebrity Dance | |||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|Starpower | |||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|Inferno Dance | |||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan="8" colspan="1"|2018 | |||
| rowspan="5"|My Sister's Keeper | |||
| rowspan="5"|Contemporary | |||
| rowspan="5"| | |||
| rowspan="5"|Haiden Loya | |||
|Dupree Dance | |||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|Showbiz (Phoenix) | |||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|Jump (Phoenix) | |||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|WCTE | |||
|3<sup>rd</sup> in Junior Duets/Trios | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Inferno Dance | |||
| | | | ||
| | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan="3"|When it's Cold | |||
| rowspan="3"| | |||
| rowspan="3"|Miranda Radcliff | |||
| rowspan="3"|Lauren Cornell<br />[[Mataya Phillips]] | |||
|Jump (Phoenix) | |||
|1<sup>st</sup> in Junior Duets/Trios | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|WCTE | |||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| | |Inferno Dance | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| | | rowspan="3"|2019 | ||
| | | rowspan="3"|Animal Parade | ||
| | | rowspan="3"| | ||
| | | rowspan="3"| | ||
| | | rowspan="3"|Lauren Cornell<br />[[Mataya Phillips]] | ||
|Celebrity Dance | |||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| | |NYCDA | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| | |24/7 (Glendale) | ||
| | | | ||
|} | |} | ||