Jamieson Deacy: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Gamer97Phu
No edit summary
Line 287: Line 287:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
|2013
| rowspan="2" |2013
|When You Wish
|When You Wish
|Lyrical
|Lyrical
|
|
|Brooklyn Burton<br />Jaleigh Catalano<br />[[Kendyl Fay]]<br />Audrey Kim<br />Haley Kosonen<br />Mia Rinaldi<br />[[Chloe Solinger]]
|Brooklyn Burton<br />Jaleigh Catalano<br />[[Kendyl Fay]]<br />Audrey Kim<br />Haley Kosonen<br />Mia Rinaldi<br />[[Chloe Solinger]]
|
|
|-
|Dinosaur
|Jazz
|
|[[Kendyl Fay]]
|
|
|
|