Jayden Bartels: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>BAJ100 No edit summary |
||
| Line 1: | Line 1: | ||
{{Infobox dancer | {{Infobox dancer | ||
|name = Jayden Bartels | |name = Jayden Bartels | ||
|image = File: | |image = File:JaydenBartels.jpg | ||
|gender = Female | |gender = Female | ||
|age = 17 | |age = 17 | ||
| Line 10: | Line 10: | ||
|eye color = Brown | |eye color = Brown | ||
|hair color = Brown | |hair color = Brown | ||
|school grade = 11th | |school grade = 11th in the 2021/22 school year | ||
|profession = Dancer <br> Model <br> Actress <br> Singer <br> Student | |profession = Dancer <br> Model <br> Actress <br> Singer <br> Student | ||
|affiliations = LA Models <br> The Movement Talent Agency | |affiliations = LA Models <br> The Movement Talent Agency | ||
| Line 189: | Line 189: | ||
|Peyton | |Peyton | ||
|3 episodes | |3 episodes | ||
|- | |||
|2020 | |||
|''Side Hustle'' | |||
|Presley | |||
| | |||
|} | |} | ||