Jayleen Zepeda: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 14: Line 14:
|Lyrical
|Lyrical
|Hall of Fame (Ontario)
|Hall of Fame (Ontario)
|
|did not place
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|
|
Line 20: Line 20:
|
|
|Rainbow (Redondo Beach)
|Rainbow (Redondo Beach)
|
|6<sup>th</sup> in Rising Starz 15-19 Solos
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|
|
Line 28: Line 28:
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|
|2018
|
|Backing Down
|
|Contemporary
|
|Hall of Fame (Ontario)
|
|did not place
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|
|
|
|
|
|
|
|Rainbow (Upland)
|
|4<sup>th</sup> in Rising Starz 15-19 Solos
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|
|
|
|
|
|
|
|KAR
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|2019
|Freedom
|
|
|
|Rainbow (Redondo Beach)
|
|5<sup>th</sup> in Rising Starz 15-19 Solos
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|
|
|
|
|
|
|
|KAR
|
|-style="text-align: center; "
|
|
|
|
|
|-style="text-align: center; "
|
|
|
|
|
|-style="text-align: center; "
|
|
|
|
|
|-style="text-align: center; "
|
|
|
|
|
|-style="text-align: center; "
|
|
|
|
|
|-style="text-align: center; "
|
|
|
|
|
|-style="text-align: center; "
|
|
|
|
|
|
|}
|}