Jenna Meilman: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 24: | Line 24: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|2014 | ||
| rowspan="2"|Resolve | | rowspan="2"|Resolve | ||
| rowspan="2"| | | rowspan="2"| | ||
| Line 32: | Line 32: | ||
|The Dance Awards (NYC) | |The Dance Awards (NYC) | ||
|1<sup>st</sup> in Junior Solos<br />Judges Pick! | |1<sup>st</sup> in Junior Solos<br />Judges Pick! | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|What Lies Ahead | |||
| | |||
|Onstage New York Finals | |||
|6<sup>th</sup> in Junior Solos | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan="5"|2016 | | rowspan="5"|2016 | ||
| Line 95: | Line 100: | ||
|2<sup>nd</sup> in Senior Solos | |2<sup>nd</sup> in Senior Solos | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="6"|2018 | ||
| rowspan="2 | | rowspan="2"|Harm of Will | ||
| rowspan="2 | | rowspan="2"|Contemporary | ||
|NUVO (National Harbor) | |NUVO (National Harbor) | ||
| | | | ||
| Line 104: | Line 109: | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="4"|Heaven Only Knows | ||
| rowspan=" | | rowspan="4"|Contemporary | ||
|Onstage New York | |||
|1<sup>st</sup> in Senior Solos | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|24/7 (Meadowlands) | |24/7 (Meadowlands) | ||
|1<sup>st</sup> in Senior Solos | |1<sup>st</sup> in Senior Solos | ||