Jenna Petty: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 374: Line 374:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
| rowspan="9" |2018
| rowspan="10" |2018
|
|
|
|Sharidan Costner<br />Kayla Davis<br />[[Madison Faggart]]<br />Ashlei Pettus
|Hall of Fame (Winston-Salem)
|
|-
|
|
|
|
|[[Madison Faggart]]<br />Meredith Gaskill<br />Allyson Howard<br />Lala Orbe<br />Zoe Rabon<br />Leah Sussewell
|Hall of Fame (Winston-Salem)
|Hall of Fame (Winston-Salem)
|
|
Line 383: Line 389:
|
|
|
|
|
|[[Madison Faggart]]<br />Brianna Garcia<br />Carson Gravely<br />Allyson Howard<br />Zoe Rabon<br />Leah Sussewell<br />Harley Tilque
|Hall of Fame (Winston-Salem)
|Hall of Fame (Winston-Salem)
|
|
Line 389: Line 395:
|
|
|
|
|
|Sarah Grace Blackwelder<br />[[Madison Faggart]]<br />Darby George<br />[[Brinley Mineroldi]]<br />Lala Orbe<br />Zoe Rabon<br />Harley Tilque<br />Sydney Williams
|Hall of Fame (Winston-Salem)
|Hall of Fame (Winston-Salem)
|
|
Line 395: Line 401:
|
|
|
|
|
|Sarah Grace Blackwelder<br />[[Madison Faggart]]<br />Darby George<br />Allyson Howard<br />[[Brinley Mineroldi]]<br />Ava Reese<br />Harley Tilque<br />Sydney Williams
|Hall of Fame (Winston-Salem)
|Hall of Fame (Winston-Salem)
|
|
Line 401: Line 407:
|
|
|
|
|
|Sharidan Costner<br />[[Madison Faggart]]<br />Brianna Garcia<br />Darby George<br />Allyson Howard<br />Lala Orbe<br />Zoe Rabon<br />Morgan Smith<br />Leah Sussewell<br />Harley Tilque
|Hall of Fame (Winston-Salem)
|Hall of Fame (Winston-Salem)
|
|
Line 407: Line 413:
|
|
|
|
|
|Sharidan Costner<br />[[Madison Faggart]]<br />Brianna Garcia<br />Meredith Gaskill<br />Darby George<br />Carson Gravely<br />Allyson Howard<br />Morgan Smith<br />Leah Sussewell<br />Harley Tilque
|Hall of Fame (Winston-Salem)
|Hall of Fame (Winston-Salem)
|
|
Line 413: Line 419:
|
|
|
|
|
|Sarah Grace Blackwelder<br />Sharidan Costner<br />[[Madison Faggart]]<br />Brianna Garcia<br />Darby George<br />McKenna Koch<br />[[Brinley Mineroldi]]<br />Lala Orbe<br />Zoe Rabon<br />Morgan Smith<br />Leah Sussewell<br />Harley Tilque
|Hall of Fame (Winston-Salem)
|Hall of Fame (Winston-Salem)
|
|
Line 419: Line 425:
|
|
|
|
|
|Sharidan Costner<br />Kayla Davis<br />[[Madison Faggart]]<br />Brianna Garcia<br />Meredith Gaskill<br />Darby George<br />Carson Gravely<br />Allyson Howard<br />McKenna Koch<br />Lauryn Lee<br />Lala Orbe<br />Zoe Rabon<br />Morgan Smith<br />Leah Sussewell<br />Harley Tilque
|Hall of Fame (Winston-Salem)
|Hall of Fame (Winston-Salem)
|
|
Line 425: Line 431:
|
|
|
|
|
|Sharidan Costner<br />Kayla Davis<br />[[Madison Faggart]]<br />Brianna Garcia<br />Meredith Gaskill<br />Darby George<br />Carson Gravely<br />Amari Hanson<br />Allyson Howard<br />McKenna Koch<br />Lauryn Lee<br />Trinity Muse<br />Lala Orbe<br />Ashlei Pettus<br />Zoe Rabon<br />Morgan Smith<br />Harley Tilque<br />Madison Williams
|Hall of Fame (Winston-Salem)
|Hall of Fame (Winston-Salem)
|
|