Julia Magolon: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 64: | Line 64: | ||
|- | |- | ||
|3<sup>rd</sup> in Elite 15-19 Solos | |3<sup>rd</sup> in Elite 15-19 Solos | ||
|- | |||
| rowspan="2" |2019 | |||
|Hypnosis | |||
| | |||
| | |||
|KAR (Detroit) | |||
|8<sup>th</sup> in Elite 15-19 Solos | |||
NYC All-Stars | |||
|- | |||
|Going Down | |||
| | |||
| | |||
|KAR (Detroit) | |||
|8<sup>th</sup> in Elite 15-19 Solos | |||
|- | |||
| rowspan="2" |2020 | |||
| rowspan="2" |Let Me In | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|KAR (Detroit) | |||
|Elite Top First | |||
|- | |||
|Breaking Bounds | |||
| | |||
|} | |} | ||