Kaitlyn Markham: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 10: | Line 10: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|2016 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|Every Heart | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"| | ||
| rowspan="2"|KAR (Mesa) | | rowspan="2"|KAR (Mesa) | ||
|1<sup>st</sup> in Secondary 8 & Under Solos | |1<sup>st</sup> in Secondary 8 & Under Solos | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|3<sup>rd</sup> in Secondary 8-11 Solos | |3<sup>rd</sup> in Secondary 8-11 Solos | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
|8<sup>th</sup> in MIni Solos | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|2017 | |2017 | ||