Kaitlyn Tom: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 30: Line 30:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
| rowspan="3" style="text-align: center; " |2017
| rowspan="4" style="text-align: center; " |2017
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Impressions
| rowspan="4" style="text-align: center; " |Impressions
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Contemporary
| rowspan="4" style="text-align: center; " |Contemporary
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Jessica Sandoval
| rowspan="4" style="text-align: center; " |Jessica Sandoval
| style="text-align: center; " |KAR (San Jose)
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Secondary 9-11  Solos
|-
| style="text-align: center; " |NUVO (Santa Clara)
| style="text-align: center; " |NUVO (Santa Clara)
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |4<sup>th</sup> in Mini Solos
|-
|-
| style="text-align: center; " |RADIX Nationals (Las Vegas)
| style="text-align: center; " |RADIX Nationals (Las Vegas)
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |5<sup>th</sup> in Mini Solos
|-
|-
| style="text-align: center; " |The Dance Awards (Las Vegas)
| style="text-align: center; " |The Dance Awards (Las Vegas)