Kalysta Gregory: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 120: | Line 120: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| | |2012 | ||
| | |Party in Rio | ||
|Jazz | |||
| | | | ||
|[[Makenna Gregory]] | |||
|StarQuest | |||
| | | | ||
|Melody Geiger | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan="2"|2016 | |||
| rowspan="2"|Heart Cry | |||
| rowspan="2"| | |||
| rowspan="2"| | |||
| rowspan="2"|Melody Geiger | |||
|Showstopper (Lakeland) | |Showstopper (Lakeland) | ||
|5<sup>th</sup> in Teen Duets | |5<sup>th</sup> in Teen Duets | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|Starpower | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|I Want Candy | |I Want Candy | ||