Kamdyn Wedel: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 11: | Line 11: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |2014 | |||
| style="text-align: center; " |Showstopper | |||
| style="text-align: center; " |Jazz | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |TOP Nationals (Tulsa) | |||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Solos | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2015 | | style="text-align: center; " |2015 | ||