Kamdyn Wedel: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 101: | Line 101: | ||
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Junior Solos | | style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Junior Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" style="text-align: center; " |2019 | ||
| rowspan="2" style="text-align:center;"|Butterfly | | rowspan="2" style="text-align:center;"|Butterfly | ||
| rowspan="2" style="text-align:center;"|Contemporary | | rowspan="2" style="text-align:center;"|Contemporary | ||
| rowspan="2" style="text-align:center;"| | | rowspan="2" style="text-align:center;"|Jessica Morrow | ||
| style="text-align:center;"|Hall of Fame (Des Moines) | | style="text-align:center;"|Hall of Fame (Des Moines) | ||
| style="text-align:center;"|did not place | | style="text-align:center;"|did not place | ||
| Line 111: | Line 111: | ||
| style="text-align:center;"|8<sup>th</sup> in Teen Solos | | style="text-align:center;"|8<sup>th</sup> in Teen Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align:center;"|Ready or Not | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align:center;"|Open | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align:center;"|[[Kelsey Meinholdt]] | ||
| style="text-align:center;"|Hall of Fame (Des Moines) | | style="text-align:center;"|Hall of Fame (Des Moines) | ||
| style="text-align:center;"|8<sup>th</sup> in Teen Solos | | style="text-align:center;"|8<sup>th</sup> in Teen Solos | ||
| Line 119: | Line 119: | ||
| style="text-align:center;"|Hall of Fame (Orlando) | | style="text-align:center;"|Hall of Fame (Orlando) | ||
| style="text-align:center;"|did not place | | style="text-align:center;"|did not place | ||
|- | |||
| style="text-align:center;"|JUMP (Kansas City) | |||
| style="text-align:center;"| | |||
|} | |} | ||