Kamdyn Wedel: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 101: Line 101:
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Junior Solos
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Junior Solos
|-
|-
| rowspan="4" style="text-align: center; " |2019
| rowspan="5" style="text-align: center; " |2019
| rowspan="2" style="text-align:center;"|Butterfly
| rowspan="2" style="text-align:center;"|Butterfly
| rowspan="2" style="text-align:center;"|Contemporary
| rowspan="2" style="text-align:center;"|Contemporary
| rowspan="2" style="text-align:center;"|
| rowspan="2" style="text-align:center;"|Jessica Morrow
| style="text-align:center;"|Hall of Fame (Des Moines)
| style="text-align:center;"|Hall of Fame (Des Moines)
| style="text-align:center;"|did not place
| style="text-align:center;"|did not place
Line 111: Line 111:
| style="text-align:center;"|8<sup>th</sup> in Teen Solos
| style="text-align:center;"|8<sup>th</sup> in Teen Solos
|-
|-
| rowspan="2" style="text-align:center;"|Ready or Not
| rowspan="3" style="text-align:center;"|Ready or Not
| rowspan="2" style="text-align:center;"|Open
| rowspan="3" style="text-align:center;"|Open
| rowspan="2" style="text-align:center;"|
| rowspan="3" style="text-align:center;"|[[Kelsey Meinholdt]]
| style="text-align:center;"|Hall of Fame (Des Moines)
| style="text-align:center;"|Hall of Fame (Des Moines)
| style="text-align:center;"|8<sup>th</sup> in Teen Solos
| style="text-align:center;"|8<sup>th</sup> in Teen Solos
Line 119: Line 119:
| style="text-align:center;"|Hall of Fame (Orlando)
| style="text-align:center;"|Hall of Fame (Orlando)
| style="text-align:center;"|did not place
| style="text-align:center;"|did not place
|-
| style="text-align:center;"|JUMP (Kansas City)
| style="text-align:center;"|
|}
|}