Kassidy Bundy: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 33: | Line 33: | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|StarQuest (Portland) | |StarQuest (Portland) | ||
| | |3<sup>rd</sup> in Teen Solos | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|Starpower | |Starpower | ||
| Line 53: | Line 53: | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | |2017 | ||
|Piece by Piece | |||
| | |||
| | |||
|StarQuest (Portland) | |||
|14<sup>th</sup> in Teen Solos | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|2018 | |||
|Spiders | |||
| | |||
| | |||
|StarQuest (Portland) | |||
|3<sup>rd</sup> in Teen Solos | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="9"|2019 | |||
| rowspan="8"|Myth | | rowspan="8"|Myth | ||
| rowspan="8"| | | rowspan="8"| | ||
| Line 61: | Line 75: | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|StarQuest (Portland) | |StarQuest (Portland) | ||
| | |did not place | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|Starpower | |Starpower | ||
| Line 80: | Line 94: | ||
|Act 1 Talent | |Act 1 Talent | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|Sarasvati | |||
| | |||
| | |||
|StarQuest (Portland) | |||
|3<sup>rd</sup> in Senior Solos<br>Miss StarQuest | |||
|} | |} | ||