Kassidy Bundy: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 173: | Line 173: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="11"|2016 | ||
|Ribcage | |Ribcage | ||
|Open | |Open | ||
| | | | ||
|[[Kassidy Bundy]]<br />[[Hope Gronke]]<br />Sam McWilliams<br />[[Skyler Pimentel]]<br />Sofia Torres | |[[Kassidy Bundy]]<br />[[Hope Gronke]]<br />Sam McWilliams<br />[[Skyler Pimentel]]<br />Sofia Torres | ||
| | |StarQuest (Portland) | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| Line 185: | Line 185: | ||
| | | | ||
|Evelyn Aguilar<br />[[Kassidy Bundy]]<br />Amaiya De La Rosa<br />[[Hope Gronke]]<br />Sam McWilliams<br />[[Skyler Pimentel]]<br />[[Lindsey Stobbs]]<br />Ruben Torres | |Evelyn Aguilar<br />[[Kassidy Bundy]]<br />Amaiya De La Rosa<br />[[Hope Gronke]]<br />Sam McWilliams<br />[[Skyler Pimentel]]<br />[[Lindsey Stobbs]]<br />Ruben Torres | ||
|StarQuest (Portland) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Sometimes | |||
|Jazz | |||
| | |||
|Jessica Alba<br />Lorein Chua<br />Kinzee Grenfell<br />Madelyn Harmon<br />Lauren Matchie<br />Sofia Torres<br />Alexys Wendelshafer | |||
|StarQuest (Portland) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|The Days | |||
|Hip Hop | |||
| | | | ||
|Zailey Batty<br />[[Kassidy Bundy]]<br />Mackenzie Estep<br />Kendall Martin<br />Isabel Roshak<br />[[Lindsey Stobbs]]<br />Alia Takashima<br />Madison Tiderman<br />Fiorella Vultaggio<br />Gabriella Vultaggio | |||
|StarQuest (Portland) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Criminal | |||
|Hip Hop | |||
| | |||
|Jessica Alba<br />Lorein Chua<br />Kinzee Grenfell<br />Chase Harmon<br />Tu Phan<br />Kayla Pimentel<br />Kenzie Pimentel<br />Bryan Solante<br />Sofia Torres<br />Alexys Wendelshafer | |||
|StarQuest (Portland) | |||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| Line 192: | Line 213: | ||
| | | | ||
|Evelyn Aguilar<br />Zailey Batty<br />[[Kassidy Bundy]]<br />Amaiya De La Rosa<br />[[Hope Gronke]]<br />Aspen Hookie<br />Kendall Martin<br />Sam McWilliams<br />[[Lindsey Stobbs]]<br />Alia Takashima<br />Gabriella Vultaggio | |Evelyn Aguilar<br />Zailey Batty<br />[[Kassidy Bundy]]<br />Amaiya De La Rosa<br />[[Hope Gronke]]<br />Aspen Hookie<br />Kendall Martin<br />Sam McWilliams<br />[[Lindsey Stobbs]]<br />Alia Takashima<br />Gabriella Vultaggio | ||
| | |StarQuest (Portland) | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| Line 199: | Line 220: | ||
| | | | ||
|Zailey Batty<br />[[Kassidy Bundy]]<br />Amaiya De La Rosa<br />Mackenzie Estep<br />[[Hope Gronke]]<br />Kendall Martin<br />Isabel Roshak<br />[[Lindsey Stobbs]]<br />Alia Takashima<br />Fiorella Vultaggio<br />Gabriella Vultaggio | |Zailey Batty<br />[[Kassidy Bundy]]<br />Amaiya De La Rosa<br />Mackenzie Estep<br />[[Hope Gronke]]<br />Kendall Martin<br />Isabel Roshak<br />[[Lindsey Stobbs]]<br />Alia Takashima<br />Fiorella Vultaggio<br />Gabriella Vultaggio | ||
|StarQuest (Portland) | |||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|Masquerade | |||
|Jazz | |||
| | |||
|Jessica Alba<br />Zailey Batty<br />Lorein Chua<br />Kinzee Grenfell<br />Madelyn Harmon<br />Lauren Matchie<br />Sam McWilliams<br />Isabel Roshak<br />Khloey Summers<br />Alia Takashima<br />Madison Tiderman<br />Sofia Torres<br />Alexys Wendelshafer | |||
|StarQuest (Portland) | |||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| Line 206: | Line 234: | ||
| | | | ||
|Evelyn Aguilar<br />Zailey Batty<br />[[Kassidy Bundy]]<br />Grace Clement<br />Amaiya De La Rosa<br />Mackenzie Estep<br />Kinzee Grenfell<br />[[Hope Gronke]]<br />Madelyn Harmon<br />Aspen Hookie<br />Kendall Martin<br />Sam McWilliams<br />[[Lindsey Stobbs]]<br />Madison Tiderman<br />Sofia Torres<br />Fiorella Vultaggio<br />Gabriella Vultaggio<br />Mylie Winters | |Evelyn Aguilar<br />Zailey Batty<br />[[Kassidy Bundy]]<br />Grace Clement<br />Amaiya De La Rosa<br />Mackenzie Estep<br />Kinzee Grenfell<br />[[Hope Gronke]]<br />Madelyn Harmon<br />Aspen Hookie<br />Kendall Martin<br />Sam McWilliams<br />[[Lindsey Stobbs]]<br />Madison Tiderman<br />Sofia Torres<br />Fiorella Vultaggio<br />Gabriella Vultaggio<br />Mylie Winters | ||
| | |StarQuest (Portland) | ||
| | | | ||
|} | |} | ||