Kassidy Bundy: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 m →Solos |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 284: | Line 284: | ||
|StarQuest (Portland) | |StarQuest (Portland) | ||
|3<sup>rd</sup> in Teen Large Groups | |3<sup>rd</sup> in Teen Large Groups | ||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="6"|2018 | |||
| rowspan="2"|Hurt Me | |||
| rowspan="2"|Contemporary | |||
| rowspan="2"|Lauren Flores | |||
| rowspan="2"|Alia Takashima<br />Fiorella Vultaggio<br />Kinzee Grenfell<br />Madelyn Harmon<br />Zaylie Batty | |||
|StarQuest (Portland) | |||
|2<sup>nd</sup> in Senior Small Groups | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Spotlight Nationals | |||
|Emerald | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="2"|No Fakes | |||
| rowspan="2"|Hip Hop | |||
| rowspan="2"|Don Flores | |||
| rowspan="2"|Alia Takashima<br />Fiorella Vultaggio<br />Gabriella Vultaggio<br />[[Hope Gronke]]<br />[[Kassidy Bundy]]<br />Kayla Pimentel<br />Kenzie Pimentel<br />Lauren Yee<br />[[Skyler Pimentel]] | |||
|StarQuest (Portland) | |||
|2<sup>nd</sup> in Teen Large Groups | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Spotlight Nationals | |||
|Diamond | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="2"|Hyde | |||
| rowspan="2"|Open | |||
| rowspan="2"|Lauren Flores | |||
| rowspan="2"|Alia Takashima<br />Fiorella Vultaggio<br />Gabriella Vultaggio<br />[[Hope Gronke]] | |||
|StarQuest (Portland) | |||
|5<sup>th</sup> in Teen Small Groups | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Spotlight Nationals | |||
|Emerald | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan="20"|2019 | | rowspan="20"|2019 | ||