Kassidy Bundy: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 79: Line 79:
|Platinum<br />Teen Miss
|Platinum<br />Teen Miss
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="3"|2018
| rowspan="4"|2018
|Spiders
| rowspan="2"|Paradise Circus
|
| rowspan="2"|
|
| rowspan="2"|
|StarQuest (Portland)
|StarQuest (Portland)
|3<sup>rd</sup> in Teen Solos
|3<sup>rd</sup> in Teen Solos
|-style="text-align: center; "
|Starpower (Portland)
|did not place
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="2"|Keep Me Sane
| rowspan="2"|Keep Me Sane
Line 105: Line 108:
|did not place
|did not place
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|Starpower
|Starpower (Portland)
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|Spotlight Dance Cup
|Spotlight (Portland)
|
|3<sup>rd</sup> in Senior Solos
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|Hollywood Connection
|Hollywood Connection