Kassidy Bundy: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 79: | Line 79: | ||
|Platinum<br />Teen Miss | |Platinum<br />Teen Miss | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="4"|2018 | ||
| | | rowspan="2"|Paradise Circus | ||
| | | rowspan="2"| | ||
| | | rowspan="2"| | ||
|StarQuest (Portland) | |StarQuest (Portland) | ||
|3<sup>rd</sup> in Teen Solos | |3<sup>rd</sup> in Teen Solos | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|Starpower (Portland) | |||
|did not place | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan="2"|Keep Me Sane | | rowspan="2"|Keep Me Sane | ||
| Line 105: | Line 108: | ||
|did not place | |did not place | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|Starpower | |Starpower (Portland) | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|Spotlight | |Spotlight (Portland) | ||
| | |3<sup>rd</sup> in Senior Solos | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|Hollywood Connection | |Hollywood Connection | ||