Kassidy Bundy: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 No edit summary |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 170: | Line 170: | ||
|StarQuest (Portland) | |StarQuest (Portland) | ||
|1<sup>st</sup> in Teen Duets/Trios | |1<sup>st</sup> in Teen Duets/Trios | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|2017 | |||
|Unknown | |||
| | |||
|Lauren Flores | |||
|[[Hope Gronke]]<br />[[Skyler Pimentel]] | |||
|Sheer Talent | |||
|1<sup>st</sup> in Teen Duets/Trios<br />Diamond | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan="4"|2018 | | rowspan="4"|2018 | ||