Kassidy Bundy: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 182: Line 182:
|Platinum
|Platinum
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="4"|2018
| rowspan="5"|2018
| rowspan="2"|Tetris
| rowspan="3"|Tetris
| rowspan="2"|Contemporary
| rowspan="3"|Contemporary
| rowspan="2"|Lauren Flores
| rowspan="3"|Lauren Flores
| rowspan="2"|[[Hope Gronke]]<br />[[Skyler Pimentel]]
| rowspan="3"|[[Hope Gronke]]<br />[[Skyler Pimentel]]
|StarQuest (Portland)
|StarQuest (Portland)
|1<sup>st</sup> in Teen Duets/Trios
|1<sup>st</sup> in Teen Duets/Trios
Line 192: Line 192:
|Spotlight (Portland)
|Spotlight (Portland)
|Diamond
|Diamond
|-style="text-align: center; "
|Celebrity Dance
|1<sup>st</sup> in Teen Duets/Trios<br />Platinum
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="2"|Love So Soft
| rowspan="2"|Love So Soft