Kate Happe: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 32: | Line 32: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|2015-6 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|Almost Idyllic | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|Mollie McCourt | ||
|JUMP (Minneapolis) | |JUMP (Minneapolis) | ||
|1<sup>st</sup> in Junior Solos | |1<sup>st</sup> in Junior Solos | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|Showbiz (Minneapolis) | |||
|5<sup>th</sup> in Teen Solos<br />Diamond | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|StarQuest (Minneapolis) | |StarQuest (Minneapolis) | ||
|1<sup>st</sup> in Teen Solos | |1<sup>st</sup> in Teen Solos | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="4"|2017 | ||
|With You | | rowspan="2"|With You | ||
| | | rowspan="2"|Ballet | ||
| | | rowspan="2"| | ||
|NUVO (Rochester) | |NUVO (Rochester) | ||
|5<sup>th</sup> in Teen Solos | |5<sup>th</sup> in Teen Solos | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| | |Showbiz (Minneapolis) | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="2"|Under Giant Trees | |||
| rowspan="2"|Contemporary | |||
| rowspan="2"| | |||
|Showbiz (Minneapolis) | |||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|StarQuest (Minneapolis) | |StarQuest (Minneapolis) | ||
|2<sup>nd</sup> in Teen Solos | |2<sup>nd</sup> in Teen Solos | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="10"|2018 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|Break My Heart | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|Pointe | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"| | ||
|Showbiz (Daytona Beach) | |Showbiz (Daytona Beach) | ||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Showbiz (Minneapolis) | |||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| Line 65: | Line 77: | ||
|5<sup>th</sup> in Teen Solos | |5<sup>th</sup> in Teen Solos | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|Phrenody | | rowspan="3"|Phrenody | ||
|Contemporary | | rowspan="3"|Contemporary | ||
| | | rowspan="3"| | ||
|JUMP (Minneapolis) | |JUMP (Minneapolis) | ||
|5<sup>th</sup> in Teen Solos | |5<sup>th</sup> in Teen Solos | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|Showbiz (Daytona Beach) | |Showbiz (Daytona Beach) | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| | |Showbiz (Minneapolis) | ||
|Contemporary | | | ||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="2"|Evoke | |||
| rowspan="2"|Contemporary | |||
| rowspan="2"|Laura Van Riper | |||
|Showbiz (Daytona Beach) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Showbiz (Minneapolis) | |||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="2"|The Butterfly Effect | |||
| rowspan="2"|Contemporary | |||
| rowspan="2"| | |||
|Showbiz (Daytona Beach) | |||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|Showbiz (Minneapolis) | |||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||