Kayla Murray: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 181: | Line 181: | ||
|Brianna Avila<br />Nicole Bean<br />Conrad Borges-Moraes<br />Madison Buck<br />[[Kennedy Cochran-Putt]]<br />Naomi Corona<br />Elena Dahms<br />Isabella Espinoza<br />Delanee Inman<br />Grace Kunkle<br />Kara Lewis<br />Hallie Loo<br />Sophia Lopez<br />[[Bailey Mahaffey]]<br />[[Kayla Murray]]<br />Tia Payne<br />Danielle Riveroy<br />Scarlette Sander<br />Danielle Shapiro<br />Makaya Vanderweerd | |Brianna Avila<br />Nicole Bean<br />Conrad Borges-Moraes<br />Madison Buck<br />[[Kennedy Cochran-Putt]]<br />Naomi Corona<br />Elena Dahms<br />Isabella Espinoza<br />Delanee Inman<br />Grace Kunkle<br />Kara Lewis<br />Hallie Loo<br />Sophia Lopez<br />[[Bailey Mahaffey]]<br />[[Kayla Murray]]<br />Tia Payne<br />Danielle Riveroy<br />Scarlette Sander<br />Danielle Shapiro<br />Makaya Vanderweerd | ||
|Hall of Fame (Ontario) | |Hall of Fame (Ontario) | ||
| | |||
|- | |||
|2017 | |||
|No Diggity | |||
|Jazz | |||
|Elena Dahms<br />[[Jordyn Davis]]<br />[[Bailey Mahaffey]]<br />[[Kayla Murray]]<br />[[Kara Newman]] | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|Ending | |||
|Open | |||
|Elena Dahms<br />[[Jordyn Davis]]<br />Cortney Jordan<br />[[Bailey Mahaffey]]<br />[[Kayla Murray]]<br />[[Kara Newman]] | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|The Value of Nothingness | |||
|Lyrical | |||
|[[Jordyn Davis]]<br />Cortney Jordan<br />Grace Kunkle<br />[[Bailey Mahaffey]]<br />[[Kayla Murray]]<br />[[Kara Newman]] | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|Smother | |||
|Open | |||
|Elena Dahms<br />Brooklyn Keenan<br />Madison Kennedy<br />[[Makenzi Lauritzen]]<br />[[Bailey Mahaffey]]<br />[[Kayla Murray]]<br />[[Kara Newman]] | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|Swim Good | |||
|Lyrical | |||
|Naomi Corona<br />Elena Dahms<br />Macy Duffy<br />Vanessa Gonzales<br />Kara Lewis<br />Hallie Loo<br />[[Bailey Mahaffey]]<br />[[Kayla Murray]]<br />[[Kara Newman]]<br />Olivia O'Connor<br />Tia Payne<br />Lilian Suarez<br />Makaya Vanderweerd | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|Silhouette | |||
|Lyrical | |||
|[[Allexxis Allen]]<br />[[Jordyn Davis]]<br />Vanessa Gonzales<br />Cortney Jordan<br />Grace Kunkle<br />Kara Lewis<br />Hallie Loo<br />[[Bailey Mahaffey]]<br />[[Kayla Murray]]<br />[[Kara Newman]]<br />Peyton Roney<br />Lilian Suarez<br />Makaya Vanderweerd | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|Happen | |||
|Open | |||
|[[Allexxis Allen]]<br />Elena Dahms<br />[[Jordyn Davis]]<br />Vanessa Gonzales<br />Cortney Jordan<br />Grace Kunkle<br />Kara Lewis<br />Hallie Loo<br />[[Bailey Mahaffey]]<br />[[Kayla Murray]]<br />[[Kara Newman]]<br />Olivia O'Connor<br />Peyton Roney<br />Lilian Suarez<br />Makaya Vanderweerd | |||
| | |||
| | | | ||
|} | |} | ||