Kayla Murray: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 42: Line 42:
|1<sup>st</sup> in Secondary 8 & Under Solos
|1<sup>st</sup> in Secondary 8 & Under Solos
|-
|-
|2011
| rowspan="2" |2011
|Woman
| rowspan="2" |Woman
|
| rowspan="2" |Jazz
|
| rowspan="2" |Mandy Rogers
|Rainbow (Upland)
|Rainbow (Upland)
|Junior Dancer of the Year
|Junior Dancer of the Year
|-
|KAR
|
|-
|-
| rowspan="3" |2012
| rowspan="3" |2012
Line 154: Line 157:
|-
|-
|2011
|2011
|Wating
|Waiting
|Lyrical
|Lyrical
|
|Mandy Rogers
|
|
|WDCS
|WDCS