Keagan Capps: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 100: Line 100:
|The Dance Awards (Orlando)
|The Dance Awards (Orlando)
|
|
|- style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|DancerPalooza
|DancerPalooza
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="9" |2019
| rowspan="11" |2019
| rowspan="3" |Nothingness
| rowspan="4" |Nothingness
| rowspan="3" |
| rowspan="4" |
| rowspan="3" |
| rowspan="4" |
|NUVO (Dallas)
|NUVO (Dallas)
|3<sup>rd</sup> Junior Solos
|3<sup>rd</sup> Junior Solos
Line 117: Line 117:
|2<sup>nd</sup> Junior Solos
|2<sup>nd</sup> Junior Solos
|- style="text-align: center; "
|- style="text-align: center; "
| rowspan="4" |Capita-lis-Monster
|The Dance Awards (Orlando)
| rowspan="4" |
|
| rowspan="4" |
|- style="text-align: center; "
| rowspan="5" |Capita-lis-Monster
| rowspan="5" |
| rowspan="5" |
|NUVO (Omaha)
|NUVO (Omaha)
|Closing Show
|Closing Show
Line 130: Line 133:
|- style="text-align: center; "
|- style="text-align: center; "
|Tremaine (Dallas)
|Tremaine (Dallas)
|
|- style="text-align: center; "
|The Dance Awards (Orlando)
|
|
|- style="text-align: center; "
|- style="text-align: center; "