Keagan Capps: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 100: | Line 100: | ||
|The Dance Awards (Orlando) | |The Dance Awards (Orlando) | ||
| | | | ||
|- style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|DancerPalooza | |DancerPalooza | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="11" |2019 | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Nothingness | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" | | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" | | ||
|NUVO (Dallas) | |NUVO (Dallas) | ||
|3<sup>rd</sup> Junior Solos | |3<sup>rd</sup> Junior Solos | ||
| Line 117: | Line 117: | ||
|2<sup>nd</sup> Junior Solos | |2<sup>nd</sup> Junior Solos | ||
|- style="text-align: center; " | |- style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | |The Dance Awards (Orlando) | ||
| rowspan=" | | | ||
| rowspan=" | |- style="text-align: center; " | ||
| rowspan="5" |Capita-lis-Monster | |||
| rowspan="5" | | |||
| rowspan="5" | | |||
|NUVO (Omaha) | |NUVO (Omaha) | ||
|Closing Show | |Closing Show | ||
| Line 130: | Line 133: | ||
|- style="text-align: center; " | |- style="text-align: center; " | ||
|Tremaine (Dallas) | |Tremaine (Dallas) | ||
| | |||
|- style="text-align: center; " | |||
|The Dance Awards (Orlando) | |||
| | | | ||
|- style="text-align: center; " | |- style="text-align: center; " | ||