Keagan Capps: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 373: Line 373:
|Bailar
|Bailar
|Open
|Open
|
|Abigail Yaffe<br />Bailey Portell<br />Ellington Dorr<br />Faith Stoner<br />Gracie Joseph<br />Harlie Robbins<br />Marli Scott<br />Olivia Dutton
|Showbiz (Oklahoma City)
|
|-style="text-align: center; "
|Vogue
|Jazz
|
|Showbiz (Oklahoma City)
|Showbiz (Oklahoma City)
|
|
Line 404: Line 398:
|Hip Hop
|Hip Hop
|
|
|Showbiz (Oklahoma City)
|
|-style="text-align: center; "
|Vogue
|Jazz
|Abigail Yaffe<br />Bailey Portell<br />Ellington Dorr<br />Faith Stoner<br />Gracie Joseph<br />Harlie Robbins<br />Marli Scott<br />Olivia Dutton
|Showbiz (Oklahoma City)
|Showbiz (Oklahoma City)
|
|