Keagan Capps: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 371: Line 371:
|Showbiz (Oklahoma City)
|Showbiz (Oklahoma City)
|
|
|-style="text-align: center; "
|- style="text-align: center; "
|
|
|Hifashion
|Hifashion
Line 410: Line 410:
|Salem's Secrets
|Salem's Secrets
|Contemporary
|Contemporary
|
|Beth Windes<br />Brooklynn Huffer<br />Courtney Tate<br />Elyana Lopez<br />Hadyn Stephens<br />Harlie Robbins<br />Kaci Vineyard<br />Kate Rice<br />Katelyn Beres<br />Madison Kidd<br />Madison Mcnear<br />Marli Scott<br />Olivia Dutton<br />Sydney Orr
|Showbiz (Oklahoma City)
|Showbiz (Oklahoma City)
|
|
Line 417: Line 417:
|Zingaros
|Zingaros
|Jazz
|Jazz
|
|Beth Windes<br />Brooklynn Huffer<br />Courtney Tate<br />Elyana Lopez<br />Hadyn Stephens<br />Harlie Robbins<br />Kaci Vineyard<br />Kate Rice<br />Katelyn Beres<br />Madison Kidd<br />Madison Mcnear<br />Marli Scott<br />Olivia Dutton<br />Peyton Koepke<br />Sydney Orr
|Showbiz (Oklahoma City)
|Showbiz (Oklahoma City)
|
|
Line 431: Line 431:
|White Lies
|White Lies
|Contemporary
|Contemporary
|
|Abigail Yaffe<br />Ally Stephens<br />Beth Windes<br />Blakeley Williams<br />Brooklynn Huffer<br />Cassandra Cavazos<br />Emily Swanson<br />Gracie Johnson<br />Hadyn Stephens<br />Harlie Robbins<br />Jessica Kassan<br />Katelyn Beres<br />Kathryn Jackson<br />Madison Kerley<br />Madison Kidd<br />Madison Mcnear<br />Marlee Bell<br />Marli Scott<br />Meya Davis<br />Olivia Dutton<br />Paige London<br />Peyton Koepke<br />Rebecca Hall<br />Rosario Truoccolo<br />Sydney Orr
|Showbiz (Oklahoma City)
|Showbiz (Oklahoma City)
|
|
Line 440: Line 440:
|Many Dancers
|Many Dancers
|Showbiz (Oklahoma City)
|Showbiz (Oklahoma City)
|
|-style="text-align: center; "
|
|
|
|Blakeley Williams<br />Brooklynn Huffer<br />Cassandra Cavazos<br />Emily Swanson<br />Gracie Joseph<br />Hadyn Stephens<br />Jessica Kassan<br />Julie Williamson<br />Kennedy Thomas<br />Kinzie Bullock<br />Madison Kidd<br />Madison Mcnear<br />Malayna Stober<br />Marli Scott<br />Olivia Dutton<br />Sydney Orr
|
|
|
|}
|}