Keagan Capps: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 187: Line 187:
|Closing Show
|Closing Show
|-
|-
| rowspan="3" |2020-21
| rowspan="4" |2020-21
| rowspan="3" |J35
| rowspan="4" |J35
| rowspan="3" |Contemporary
| rowspan="4" |Contemporary
| rowspan="3" |Lauren Adams
| rowspan="4" |Lauren Adams
|Showbiz (Oklahoma City)
|Showbiz (Oklahoma City)
|Elite!
|Elite!
Line 199: Line 199:
|24/7 (Provo)
|24/7 (Provo)
|Closing Show
|Closing Show
|-
|YAGP (Denver)
|
|-
|-
| rowspan="4" |2021
| rowspan="4" |2021