Keagan Capps: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 187: | Line 187: | ||
|Closing Show | |Closing Show | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |2020-21 | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |J35 | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Lauren Adams | ||
|Showbiz (Oklahoma City) | |Showbiz (Oklahoma City) | ||
|Elite! | |Elite! | ||
| Line 199: | Line 199: | ||
|24/7 (Provo) | |24/7 (Provo) | ||
|Closing Show | |Closing Show | ||
|- | |||
|YAGP (Denver) | |||
| | |||
|- | |- | ||
| rowspan="4" |2021 | | rowspan="4" |2021 | ||