Keira Redpath: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 579: | Line 579: | ||
|Hall of Fame (St. Paul) | |Hall of Fame (St. Paul) | ||
|did not place | |did not place | ||
|- | |||
|2021 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|[[Bennet Espinda Banick]]<br />Sydney Ishaug<br />[[Isabella Jarvis]]<br />[[Mercedes Lorentz]]<br />[[Ali Ogle]]<br />[[Keira Redpath]]<br />[[Ava Wagner]] | |||
|Sydney Ishaug<br />[[Isabella Jarvis]]<br />Carley Jensen<br />Josie Lutz<br />Claire Monge<br />[[Ali Ogle]]<br />[[Keira Redpath]]<br />Olivia Shelton | |||
|[[Isabella Crawford]]<br />Sydney Ishaug<br />[[Isabella Jarvis]]<br />Carley Jensen<br />Josie Lutz<br />Claire Monge<br />[[Ali Ogle]]<br />[[Keira Redpath]]<br />Olivia Shelton | |||
|Finley Ashfield<br />Noelle Bjork<br />Kelsie Jacobson<br />Carley Jensen<br />Clara Koshire<br />Brynn Kostka<br />Josie Lutz<br />[[Savannah Manzel]]<br />Claire Monge<br />Ava Munos<br />[[Ali Ogle]]<br />[[Keira Redpath]]<br />Olivia Shelton | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|[[Bennet Espinda Banick]]<br />[[Sara Gutz]]<br />[[Kate Happe]]<br />Kally Hilton<br />Sydney Ishaug<br />[[Isabella Jarvis]]<br />[[Mercedes Lorentz]]<br />Josie Lutz<br />Claire Monge<br />[[Ali Ogle]]<br />Mini Preston<br />[[Cami Redpath]]<br />[[Keira Redpath]]<br />[[Ava Wagner]]<br />[[Ellie Wagner]] | |||
|Caleb Abea<br />Noelle Bjork<br />Annabelle Blake<br />[[Kylie Broberg]]<br />[[Adrianna Crawford]]<br />[[Isabella Crawford]]<br />Alayna Erpelding<br />[[Ashley Gutz]]<br />Audrey Healy<br />Sydney Ishaug<br />[[Isabella Jarvis]]<br />Carley Jensen<br />Clara Koshire<br />[[Alaina Larson]]<br />Josie Lutz<br />Claire Monge<br />Teagan Murphy<br />[[Ali Ogle]]<br />Annika Padelford<br />[[Cami Redpath]]<br />[[Keira Redpath]]<br />Delaney Rosewell<br />Olivia Shelton<br />Klaire Simek<br />[[Cecelia Thielen]] | |||
|Caleb Abea<br />Finley Ashfield<br />Noelle Bjork<br />Daphnie Braun<br />[[Kylie Broberg]]<br />Tahari Conrad<br />[[Adrianna Crawford]]<br />[[Isabella Crawford]]<br />[[Ashley Gutz]]<br />Audrey Healy<br />Kelsie Jacobson<br />[[Isabella Jarvis]]<br />Carley Jensen<br />Clara Koshire<br />Brynn Kostka<br />Josie Lutz<br />[[Savannah Manzel]]<br />Claire Monge<br />Ava Munos<br />Shaela Murphy<br />Teagan Murphy<br />[[Ali Ogle]]<br />Harlow Pike<br />Presley Prokosch<br />[[Cami Redpath]]<br />[[Keira Redpath]]<br />Kira Reissner<br />Ava Rothmund<br />Olivia Shelton<br />Klaire Simek<br />[[Cecelia Thielen]]<br />Ingrid Wirtz | |||
|[[Kylie Broberg]]<br />[[Adrianna Crawford]]<br />[[Isabella Crawford]]<br />[[Ashley Gutz]]<br />[[Isabella Jarvis]]<br />[[Alaina Larson]]<br />[[Savannah Manzel]]<br />[[Ali Ogle]]<br />[[Cami Redpath]]<br />[[Keira Redpath]]<br />[[Cecelia Thielen]]<br />and other dancers | |||
|[[Kylie Broberg]]<br />[[Adrianna Crawford]]<br />[[Isabella Crawford]]<br />[[Bennet Espinda Banick]]<br />[[Ashley Gutz]]<br />[[Sara Gutz]]<br />[[Kate Happe]]<br />[[Isabella Jarvis]]<br />[[Alaina Larson]]<br />[[Mercedes Lorentz]]<br />[[Ali Ogle]]<br />[[Cami Redpath]]<br />[[Keira Redpath]]<br />[[Cecelia Thielen]]<br />[[Ava Wagner]]<br />[[Ellie Wagner]]<br />and other dancers | |||
|[[Kylie Broberg]]<br />[[Adrianna Crawford]]<br />[[Isabella Crawford]]<br />[[Bennet Espinda Banick]]<br />[[Ashley Gutz]]<br />[[Sara Gutz]]<br />[[Kate Happe]]<br />[[Isabella Jarvis]]<br />[[Alaina Larson]]<br />[[Mercedes Lorentz]]<br />[[Ali Ogle]]<br />[[Cami Redpath]]<br />[[Keira Redpath]]<br />[[Cecelia Thielen]]<br />[[Ava Wagner]]<br />[[Ellie Wagner]]<br />and other dancers | |||
|[[Kylie Broberg]]<br />[[Adrianna Crawford]]<br />[[Isabella Crawford]]<br />[[Bennet Espinda Banick]]<br />[[Ashley Gutz]]<br />[[Sara Gutz]]<br />[[Kate Happe]]<br />[[Isabella Jarvis]]<br />[[Alaina Larson]]<br />[[Mercedes Lorentz]]<br />[[Ali Ogle]]<br />[[Cami Redpath]]<br />[[Keira Redpath]]<br />[[Cecelia Thielen]]<br />[[Ava Wagner]]<br />[[Ellie Wagner]]<br />and other dancers | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||