Kendal Clemens: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 12: | Line 12: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2017 | |||
| style="text-align: center; " |I Did It Again | |||
| style="text-align: center; " |Jazz | |||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
| style="text-align: center; " |Hall of Fame | |||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Boundless | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
| style="text-align: center; " |Hall of Fame | |||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |||
| rowspan="6" style="text-align: center; " |2018 | |||
| rowspan="3" style="text-align: center; " |I Am What I Am | |||
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Musical Theater | |||
| rowspan="3" style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |Hall of Fame | |||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Showbiz (Riverside) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Showstopper West Coast Finals | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Lost Angels | |||
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| rowspan="3" style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |Hall of Fame | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Showbiz (Riverside) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Showstopper West Coast Finals | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |2019 | |||
| style="text-align: center; " |Who Am I | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| style="text-align: center; " |Will Johnston | |||
| style="text-align: center; " |Jump (Las Vegas) | |||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|} | |} | ||