Kendall Glover: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
No edit summary |
||
| Line 13: | Line 13: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2004 | | rowspan="2" style="text-align: center; " |2004 | ||
| style="text-align: center; " |P.Y.T. | | rowspan="2" style="text-align: center; " |P.Y.T. | ||
| style="text-align: center; " |unknown | | rowspan="2" style="text-align: center; " |unknown | ||
| style="text-align: center; " |Carrie Matheus | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Carrie Matheus | ||
| style="text-align: center; " |Showstopper (Phoenix) | |||
| style="text-align: center; " |10<sup>th</sup> in Mini Competitive Solos | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Spotlight (Phoenix) | | style="text-align: center; " |Spotlight (Phoenix) | ||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Novice Emerald Solos | | style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Novice Emerald Solos | ||