Kendall Glover: Difference between revisions
imported>Maddiezieglermybae No edit summary |
imported>Maddiezieglermybae No edit summary |
||
| Line 32: | Line 32: | ||
| style="text-align: center; " |Starbound (Phoenix) | | style="text-align: center; " |Starbound (Phoenix) | ||
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Junior Solos | | style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Junior Solos | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |2007 | |||
| style="text-align: center; " |Work It Out | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |Showstopper (Phoenix) | |||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Mini Competitive Solos | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2009 | | style="text-align: center; " |2009 | ||