Kennedy Cochran-Putt: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 82: Line 82:
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
|-
|-
| rowspan="10" style="text-align: center; " |2016
| rowspan="11" style="text-align: center; " |2016
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Skin & Bones
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Skin & Bones
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Lyrical
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Lyrical
| rowspan="2" style="text-align: center; " |
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Mandy Rogers
| rowspan="2" style="text-align: center; " |[[Taylor Donahue]]<br />Naomi Corona<br />Elena Dahms<br />Ashley Dejulio<br />[[Makenzi Lauritzen]]<br />Brooklyn Keenan<br />Madison Kennedy<br />Stephanie Landeros<br />Sophia Lopez<br />Tia Payne<br />[[Kaylee Quinn]]
| rowspan="3" style="text-align: center; " |[[Taylor Donahue]]<br />Naomi Corona<br />Elena Dahms<br />Ashley Dejulio<br />[[Makenzi Lauritzen]]<br />Brooklyn Keenan<br />Madison Kennedy<br />Stephanie Landeros<br />Sophia Lopez<br />Tia Payne<br />[[Kaylee Quinn]]
| style="text-align: center; " |Countdown
| style="text-align: center; " |Countdown
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Large Groups
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Large Groups
Line 92: Line 92:
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (Ontario)
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (Ontario)
| style="text-align: center; " |5<sup>th</sup> in Junior Large Groups
| style="text-align: center; " |5<sup>th</sup> in Junior Large Groups
|-
| style="text-align: center; " |Starpower
| style="text-align: center; " |
|-
|-
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Chandelier
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Chandelier