Kennedy Cochran-Putt: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 103: | Line 103: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="29" |2016 | ||
| rowspan="4" |Skin & Bones | | rowspan="4" |Skin & Bones | ||
| rowspan="4" |Lyrical | | rowspan="4" |Lyrical | ||
| Line 223: | Line 223: | ||
|Hall of Fame (Ontario) | |Hall of Fame (Ontario) | ||
| | | | ||
|- | |||
|Glacier | |||
|Open | |||
| | |||
|Brianna Avila<br />Nicole Bean<br />Conrad Borges-Moraes<br />Madison Buck<br />[[Kennedy Cochran-Putt]]<br />Naomi Corona<br />Elena Dahms<br />Isabella Espinoza<br />Delanee Inman<br />Grace Kunkle<br />Kara Lewis<br />Hallie Loo<br />Sophia Lopez<br />[[Bailey Mahaffey]]<br />[[Kayla Murray]]<br />Tia Payne<br />Danielle Riveroy<br />Scarlette Sander<br />Danielle Shapiro<br />Makaya Vanderweerd | |||
|Hall of Fame (Ontario) | |||
|5<sup>th</sup> in Teen Lines | |||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |2018 | | rowspan="2" |2018 | ||