Kennedy Cochran-Putt: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 266: | Line 266: | ||
|- | |- | ||
| rowspan="5" |2018 | | rowspan="5" |2018 | ||
|Praying | |||
|Open | |||
| | |||
|Elena Dahms<br />Ashley Dejulio<br />Brooklyn Keenan<br />Madison Kennedy<br />[[Makenzi Lauritzen]]<br />Danielle Silver | |||
|Hall of Fame (Ontario) | |||
| | |||
|- | |||
|Beat It | |Beat It | ||
|Jazz | |Jazz | ||
| Line 277: | Line 284: | ||
| | | | ||
|[[Taylor Donahue]]<br />Naomi Corona<br />Ashley Dejulio<br />[[Makenzi Lauritzen]]<br />Brooklyn Keenan<br />Madison Kennedy<br />Stephanie Landeros<br />Danielle Silver | |[[Taylor Donahue]]<br />Naomi Corona<br />Ashley Dejulio<br />[[Makenzi Lauritzen]]<br />Brooklyn Keenan<br />Madison Kennedy<br />Stephanie Landeros<br />Danielle Silver | ||
|Hall of Fame (Ontario) | |Hall of Fame (Ontario) | ||
| | | | ||
| Line 290: | Line 290: | ||
|Lyrical | |Lyrical | ||
| | | | ||
| | |Naomi Corona<br />Ashley Dejulio<br />Madison Kennedy<br />Stephanie Landeros<br />[[Makenzi Lauritzen]]<br />Tia Payne<br />Danielle Ramasar<br />Ruthie Reyes<br />Danielle Riveroy<br />Danielle Silver | ||
|Hall of Fame (Ontario) | |Hall of Fame (Ontario) | ||
| | | | ||
| Line 297: | Line 297: | ||
|Open | |Open | ||
| | | | ||
| | |Elena Dahms<br />Ashley Dejulio<br />Brooklyn Keenan<br />Madison Kennedy<br />Stephanie Landeros<br />Tia Payne<br />Ruthie Reyes<br />Danielle Riveroy<br />Danielle Silver<br />Madilynn Vantuinen | ||
|Hall of Fame (Ontario) | |Hall of Fame (Ontario) | ||
| | | | ||