Brooke Hyland: Difference between revisions

imported>Paige lover456
imported>Paige lover456
Line 492: Line 492:
| style="text-align: center; " |10<sup>th</sup> in Advanced Teen Groups<br />Platinum Award
| style="text-align: center; " |10<sup>th</sup> in Advanced Teen Groups<br />Platinum Award
|-
|-
| rowspan="3" style="text-align: center; " |2009
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2009
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Workin' 9 to 5
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Workin' 9 to 5
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Tap
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Tap
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Matt Saffron
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Matt Saffron
| rowspan="3" style="text-align: center; " |[[Olivia Ice]]<br />[[Katherine Narasimhan]]<br />[[Brandon Pent]]<br />Stephanie Pittman<br />and others
| rowspan="2" style="text-align: center; " |[[Olivia Ice]]<br />[[Katherine Narasimhan]]<br />[[Brandon Pent]]<br />Stephanie Pittman<br />and others
| style="text-align: center; " |Dance Masters of PA
| style="text-align: center; " |Dance Masters of PA
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Age 11-12 Lines
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Age 11-12 Lines
|-
|
|
|-
|-
| style="text-align: center; " |NYCDA (Pittsburgh)
| style="text-align: center; " |NYCDA (Pittsburgh)