Kylie Carlson: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 31: Line 31:
|4<sup>th</sup> in Junior Solos
|4<sup>th</sup> in Junior Solos
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|2013
| rowspan="2"|2013
|Control
| rowspan="2"|Control
|Jazz
| rowspan="2"|Jazz
|
| rowspan="2"|
|Hall of Fame (Des Moines)
|Hall of Fame (Des Moines)
|1<sup>st</sup> in Junior Solos
|1<sup>st</sup> in Junior Solos
|-style="text-align: center; "
|Hall of Fame (Sandusky)
|3<sup>rd</sup> in Junior Solos
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="7"|2018
| rowspan="7"|2018