Kylie Carlson: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 139: | Line 139: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|2010 | |||
|Monkey Man | |||
| | |||
| | |||
|Emma Brandt<br />Riley Hull<br />Cameron Waldrop<br />Miranda Tendick<br />Heavenlei Whitters | |||
|Showstopper (Madison) | |||
|4<sup>th</sup> in Mini Small Groups | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|2012 | |||
|Boyz | |||
| | |||
| | |||
|Brynden Fisher<br />Anna Wolfe<br />Lindsey Frazier<br />Molly Hernandez<br />Sami Herrera<br />Brooke Bekeris<br />Ashlie Bunten<br />Emily Schumacher<br />Stormy Waldrep | |||
|Showstopper (Madison) | |||
|2<sup>nd</sup> in Teen Large Groups | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan="7"|2018 | | rowspan="7"|2018 | ||