Landry Breaux: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 387: Line 387:
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|rowspan="10"|2017
|rowspan="10"|2017
|Time to Say Goodbye
|Lyrical
|Makena Angus<br />Allie Antoyan<br />Bea Catacutan<br />Krysta Hansell<br />Makaela Jarnagin<br />Taegan Mehrens<br />[[Taylor Nunez]]<br />Katheryn Thayer-Pham
|Hall of Fame (Ontario)
|
|-style="text-align: center; "
|Dreams & Echoes
|Dreams & Echoes
|Open
|Open
|Allie Antoyan<br />Kelsey Ash<br />[[Brandy Baker]]<br />[[Emmy Cheung]]<br />Emily Detterich<br />Justine Kaneda<br />Chloe Kumamoto<br />[[Taylor Nunez]]
|Allie Antoyan<br />Kelsey Ash<br />[[Brandy Baker]]<br />[[Emmy Cheung]]<br />Emily Detterich<br />Justine Kaneda<br />Chloe Kumamoto<br />[[Taylor Nunez]]
|Hall of Fame (Ontario)
|
|-style="text-align: center; "
|Time to Say Goodbye
|Lyrical
|Makena Angus<br />Allie Antoyan<br />Bea Catacutan<br />Krysta Hansell<br />Makaela Jarnagin<br />Taegan Mehrens<br />[[Taylor Nunez]]<br />Katheryn Thayer-Pham
|Hall of Fame (Ontario)
|Hall of Fame (Ontario)
|
|